Kategoriler
Genel

Her Cilt Tipine Uygun Mükemmel Nemlendirici La Roche Posay Hydreane Legere

La Roche Posay Hydreane LegereLa roche posay markası, dermatologların önerdiği ve cilt hastalıklarının tedavisinde oldukça başarılı ürünler geliştirmiştir. Cilt bakımı konusunda   uzmanlığını ispatlamış olan marka, La roche posay hydreane legere cilt bakım ürünüyle bir yeniliğe ve başarıya daha imza atmıştır. Tek bir ürün üç farklı cilt tipine uygun olarak üretilmiştir ve içeriğinde kimyasal barındırmaz. La roche posay hydreane legere cildi nemlendirir ve esneklik kazandırır. Hassas ve alerjik ciltler kadar diğer cilt tipleri de aslında hassastır. Fakat alerjik ciltlerde sorunlar çok daha sık tekrarlanır. Hassas ciltler genelde kalıtımsalken bazen çevresel faktörler ve kozmetik ürünleri problemleri çok daha ağırlaştırmaktadır. Genelde tüm kozmetik ürünleri hassas ciltlerde alerjiye neden olurken hipoalerjik ürünler böyle etkiler yaratmaz. La roche posay hydreane legere bakım kremi, bu özelliğe sahiptir, ciltte kaşıntı, pullanma ve dökülme gibi sorunların önüne geçer.

Kuru ciltler de pullu bir görüntü yaşanırken yağlı ciltlerde parlama oluşur. Her ne kadar yağ ciltte fazlaysa da cildin esnekliği düşmüştür. Yağlı ciltler kuru ciltler kadar nem kaybeder. Genelde yağlı ve kuru ciltler erkeklerde çok daha fazla görülmektedir. Bayanlarda ise bu sorunu yanlış cilt temizliği ürünleri kullanımı neden olmaktadır. La roche posay hydreane legere bakım kremi bu ciltlerin kullanımı için oldukça uygundur. Bu cilt tipinin nemlenmesini sağlayacak olan ürünün yağsız olması gerekir. La roche posay hydreane legere formülüyle cildin yağ oranını dengeler. Yağlı ciltlerde kesinlikle sabun ve benzeri ürünlerden kaçınılması gerekir. Diğer bir cilt tipi olan kuru ve nemli ciltlerin özellikleri kuru ciltlere benzerken cildin kuruluğunu giderecek La roche posay hydreane legere bakım kremi kullanılmalıdır. Bu ciltlerin kuruluğunun giderilmesi için bol su tüketilmeli böylece cilt içten desteklenmelidir. Normal ciltler lekesiz, gergin ve yumuşaktır. Cilt ne çok mat ne de çok parlaktır. Bu cilt tipine sahip olan kişiler gerçekten şanslıdır. Çünkü normal ciltler en ideal cilt tipidir. La roche posay hydreane legere normal ciltler için ideal bir bakım ürünüdür. Normal ciltlerin bu özelliğini koruması için günlük yüz temizliğine dikkat edilmeli ve cilt tipine uygun bakım ürünleri kullanılmalıdır. Özellikle cildin güneşten korunması önemli bir noktadır. La roche posay hydreane legere, bu cilt tipinin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar. Tüm cilt tipleri günlük bakımda kullandıkları ürünlerin Ph derecesinin 5.5 olması, cildin yıpranmasını ve aşınmasını engeller.

La Roche Posay Hydreane LegereCilt yüzeyi ve yapısı değişkendir. Bu nedenle rutin kullanılan bakım ürünleri, makyaj malzemeleri tercihi yaparken doğal olması, cilde zarar verecek kimyasal maddeler içermemesi gerekir. Bu noktaya dikkat edilmediği takdirde cilt yapısı bozulur ve cilt problemleri oluşmaya başlar. La roche posay hydreane legere bakım kremi, cilt ile uyumludur, paraben gibi koruyucu maddeler içermez ve tamamen doğaldır. Cildiniz kuru, yağlı ya da karma olabilir. Önemli olan cilt tipine uygun bakım ürünleri kullanmaktır. Aynı zamanda bu ürünlerin kaliteli olması ve dermakozmetik olması cilt sağlığı açısından önemlidir. La roche posay hydreane legere bakım kremi her cilt tipine uygundur bu nedenle başka bir ürüne ihtiyaç duymadan cildinizde rahatlıkla kullanabilir, mineralli yapısıyla cildinize gerekli desteği verebilirsiniz. La roche posay ürünleri binlerce dermatoloğun deneyimi ve bilgisiyle oluşturulmuş, dünya genelinde tanınan ve güvenilir bir markadır. Yenilikçi ve ciddi araştırmalar dahilinde yeni ürünler geliştirmeye devam eden marka, doğallığa ve cilt sağlığına önem veren bir çalışma ilkesine sahiptir. Cildinize özel profesyonel bakım için La roche posay hydreane legere kremi tercih etmelisiniz.  


Kaynakça:

http://www.laroche-posay.com.tr/%C3%BCr%C3%BCnler-bak%C4%B1mlar/Hydreane/Hydreane-Legere-p2035.aspx La roche posay markasının resmi internet sitesinden hydreane serisine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/La-Roche-Posay-Hydreane-Legere-Cream-40-ml.html La roche posay markasına ait hydreane serisi hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir