Kategoriler
Genel

La Roche Posay Doğallığın Ürünleri

La Roche Posayİçerisinde sadece doğallık barındıran la roche posay ürünleri, Rene Levayer adında bir eczacı tarafından 1975 yılında geliştirilmiştir. O yıllarda cilt hastalıkları için kullanılan ve reçete edilen ürünler artık günümüzde güzelliği de hizmet etmektedir. Bir Fransız markası olan La roche posay, adını kurulduğu bölgeden almaktadır. Bu bölge Fransa’nın termal sularıyla zengin olmasıyla bilinmektedir. La roche posay ürünleri yaratılırken de bu termal suyun üstün özelliğinden faydalanılmıştır. En zor cilt olan aşırı hassas ciltlerin bakımında bile oldukça faydalı olan La roche posay ürünleri, ayrıca karma yağlı ve normal ciltler için de geliştirilerek çeşitlilik kazanmıştır. Cilt bakımı ürünleri üzerindeki talebi ve arayışı fark eden marka, öncelikle arayışa neden olan faktörleri inceleyerek, doğru bilgiler ışığı altında ürünlerini geliştirmiştir. Cilt bakımında güneş, çevre faktörleri, beslenme ve stres gibi günlük yaşam koşullarının etkisi göz önündedir. Tüm bunlar cildi yıpratırken hassas ciltler ise  bu durumdan çok daha fazla zarar görmektedir. Kozmetik markalar her ne kadar bu problemlere karşı ürün geliştirmişlerse de tam anlamda başarı edememişlerdir. La roche posay ürünleri, bileşiminin özelliği, etkinliği ile tüm problemlere gerçek başarıyı yakalamıştır. Sağlıklı ve güzel bir cilt için la roche posay ürünleri kullanmalısınız.

La roche posay ürünleri bir dünya markasının 30 yıllık deneyimi ve 25 bin dermatologun ortak çalışması sonucunda geliştirilmiştir. La roche posay öncelikli olarak cilt sorunlarının tedavisinde kullanılması amacıyla oluşmuştur. Sonrasında ise çalışma alanını genişleterek bugün bakımı çok zor olan hassas cilt problemlerinin giderilmesi amacıyla günlük cilt bakım serisi geliştirilmiştir. La roche posay ürünleri asla taklit edilemez. Çünkü içeriği termal mineraller ile oluşturulmuştur. Termal suların cilt sağlığı üzerindeki olumlu ve yadsınamaz etkilerini derin araştırmalar sonucunda ürünlerinde de kullanarak yeniliğe imza atan La roche posay markası ürün çeşitliliği ile de kullanıcılarına hizmet etmektedir. Özellikle sivilce problemi yaşayan ve bir türlü bundan kurtulamayan kişiler için geliştirilmiş Effaclar ürünü, ideal bir çözüm sunmaktadır. Cildinizin saflığını ve güzelliğini göstermek, sivilcelerden sonsuza kadar kurtulmak istiyorsanız kullanmanız gereken tek üründür. Eğer cildinizde sivilce ve siyah nokta gibi birden fazla sorun varsa, gücü ve etkinliği kanıtlanmış La roche posay ürünleri arasında Effaclar Duo tam da size göredir. Tek bir ürün kullanarak cildinizden sivilceleri ve siyah noktaları kısa sürede arındırabilirsiniz. Akne ve sivilce tedavisinde kullanılan kozmetiklerin ciltte bıraktığı hasarların ciddiyetinin farkında olan marka bunun için de Effaclar H ürününü geliştirmiştir. Kurutucu etkiyle tedavi amaçlayan bu ürünler cildi güçsüzleştirir ve ciltte yağ dengesinin bozulmasına neden olur. Effeclar H ile cilt yağ ve nem dengesi sağlanarak, cildin kuru ve mat görünümü yok olur. 

la roche posay ürünleriGenç, sağlıklı ve güzel bir cilt için ilk yapılması gereken var olan doğallığının korunmasıdır. Cilde en çok hasarı veren UVA ve UVB güneş ışınlarına karşı oldukça etkili bir koruma sağlayan La roche posay ürünleri Anthelios serisi, sadece kullanan kişiler tarafından değil aynı zamanda birçok uzman tarafından da takdir edilmiştir. Uzmanların bilgileri ışığında üretilmiş bu ürünleri güvenle kullanabilir, kısa sürede etkisini gördüğünüzde de kullanmaya devam etmekte büyük bir istek duyacaksınız. Marka aynı zamanda doğal kozmetik ürünleriyle de ön plana çıkmayı başarmıştır. La roche posay ürünleri Toleriane serisi, makyajı doğallığa ve saflığa taşırken bir yandan da güvenilir kılmıştır. Mükemmel etkiler ve başarılı sonuçlar için La roche posay ürünleri kullanmalısınız .


Kaynakça:

http://www.laroche-posay.com.tr La roche posay markasının resmi web sayfasından kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/la-roche-posay-urunleri La roche posay markası hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir