Kategoriler
Genel

La Roche Posay Effaclar Serisi İle Cildinize Bir İyilik Yapın

Cildin fizyolojisi ile benzersiz ürünleri ile her yağlı cilt sorununa uyarlanmış dermatolojik bakım sağlamak için profesyonel ürün yelpazesine sahiptir. La Roche Posay Effaclar serisi yağlı, akneli ver sivilceli ciltler için formüle edilmiştir. Akne sorunu sadece gençlerin problemi değildir. 30 yaş üzeri kadınlarda görülmektedir. Araştırmalara göre yetişkin kadınlardaki aknelerin sorunlarına bakım sunmuştur. Akne sorunların başlıca sorunlar ise genetik, yüksek stres, hormonal, gözenek tıkayan kozmetikler ve takviyeler ve bazı ilaçlar neden olabilir. Akneye neden olan bu sorunların bazıları kontrol etmek imkansız olsa da stresi en aza indirerek, yağ içermeyen ürünler kullanmak, reçetesiz ve reçeteli ilaçlar ile akne bakımı cildin korunmasına yardımcı olur. La Roche Posay sivilce ile mücadele eden herkes için Effaclar serisini formüle etmiştir.

La Roche Posay Effaclar Serisinin Ürünleri

La Roche Posay Effaclar Tonik: Akneli ve yağlı ciltler için temizleyici toniktir. Ciltte oluşan aşırı yağı, kiri ve kalıntıların temizlemek için kullanılabilir. Ayrıca sebumu dengelemek için ideal bir üründür. Gözenekte biriken kiri ve yağı temizleyerek gözenek tıkanıklığına izin vermez. Yağlı görünümü hafifletmek için kullanılabilir. Akneleri hafifletmek ve oluşmasının önüne geçmek için uygulanabilir.
La Roche Posay Effaclar H Creme: Hassaslaşan yağlı ciltlerdeki kuruluğu hafifletmek, yatıştırmak ve nemlendirmek için kullanılabilir. Akneleri kurutarak akne görünümünü hafifletmek için uygulanabilir. Cildi korumak ve rahatlık sağlamak için kullanılabilir. Kokusuz özelliği ile rahat kullanım sağlar.
La Roche Posay Effaclar Gel: Aşırı sebumu dengelemek ve kontrol altına almak için kullanılabilir. Cildi ve gözenekleri derinlemesine temizleyerek yağlı görünümünü ve akneyi hafiflemek için uygulanabilir. Makyaj öncesi kullanarak cildin yağlı görünmesini hafifletebilir.
La Roche Posay Effaclar Misel Su: Yüz, göz ve dudak temizleyicisidir. Hassas içeriği ile göz ve dudak temizliği için uygundur. Cildi tahriş etmeden ve kurutmadan temizleme imkanı sunabilir. Ciltteki kiri ve makyajı temizler. Ürün içeriğinde La Roche Posay Termal su ve gliserin ile cilde pürüzsüzlük ve yumuşaklık sağlamak için kullanılabilir. Ayrıca alkol, sabun ve boyar madde bulunmaz. Sebumu kontrol etmek ve yağlı görünümü hafifletmek için uygulanabilir.
La Roche Posay Effaclar K Siyah Nokta Karşıtı Bakım Kremi: Sebum salgısını ve cilt problemlerini hafifletmek için kullanılabilir. Akne ve siyah noktaları hafifleterek pürüzsüz bir görünüm sunabilir.
La Roche Posay Effaclar Duo(+) Unifiant: Aknelerin oluşmasını önlemek ve ciltteki pürüzleri kapatmak için kullanılan renkli kremdir. Cilt tonunu düzenlemek ve kusurları hafifletmek için uygulanabilir. Pigmentler ve pudra ile gözle görülür kapatıcılık sunabilir. Aşırı yağlanmadan kaynaklı parlaklığı hafifletir. Akne ve siyah nokta gibi kusurların hafifletmek için kullanılabilir. Ayrıca gözenekleri tıkamadan uygulama kolaylığı sağlar.

La Roche Posay Effaclar Serisi ve Önemi

Bu seri geniş bir yelpazeye sahiptir. Aşırı ve akne sorunu yaşayan kadın ve erkekler için ideal bir üründür. Sebum cilt için önemli olsa da aşırı sebum cildin yağlanmasına, gözeneklerin tıkanmasına ve aknelerin oluşmasına neden olur. La Roche Posay bu seriyi formüle ederek Büyün yağlı ve akne sorunu yaşayan kişilere yardımcı olmuştur. Kremleri, losyonları, jelleri ve renkli nemlendiricileri ile yağlı ciltlere ışıl tutmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir