Kategoriler
Genel

La Roche Posay Hydreane Serisi ile Mükemmel Nemlendirme

La Roche Posay HydreaneNormal, karma ve hassas ciltler için geliştirilmiş La roche posay hydreane legere krem, ciltteki hassasiyeti azaltırken, doğal ve paraben içermeyen yapısı sayesinde cilde hasar vermez. Cildin esnekliğini ve nemini yeniden kazandırırLa roche posay hydreane legere bakım kremi, içeriğinde bulunan termal su mineralleri sayesinde cilde su dengeli bir şekilde taşınır ve nem hapsedilir. Böylece cildin nemi korunmuş olur.

Zor cilt tiplerinden biri de karma ciltlerdir. Çünkü karma cilt yapısında zıt iki özellik bulunur. Yağlı olan T bölgesi ve kuru olan yanaklar birbirlerinden ayrı olarak özen ister. Burun bölgesinde gözenekler büyük iken, yanak bölgesi gergin ve hassastır. Her iki bölge özelliğine uygun olarak tasarlanmış  La roche posay hydreane legere krem, yağı ciltten temizlerken aynı zamanda kuru cildi de nemlendirmektedir. Karma cilt tipine sahipseniz sadece yağlı ciltlere özel ya da kuru ciltlere özel ürünler kullanmaktan kaçınmalısınız.

Çünkü bu durum cildin kısa sürede yağ dengesiniz bozacak ve var olan problemleri arttıracaktır. Karma cilde sahip olan kişilerin en çok yaptığı hata, cilt tiplerinin yağlı olduğunu düşünmeleri ve yağlı ciltlere uygun ürünleri kullanmalarıdır. Bunun sonucunda ise deride dökülme gibi rahatsızlıklar yaşanır.  La roche posay hydreane legere krem ile bu arayışınıza son verin. Çünkü bu krem karma ciltler için harika bir nem dengeleyicisidir. Aynı zamanda cilde hassas bir bakım yapar. Kuru ve hassas cilt yapısına sahip olanlar için termal mineraller içeren zengin formülü ile  La roche posay hydreane riche nemlendirici krem geliştirildi. Cilt hassasiyetine neden olan faktörleri ortadan kaldırırken bir yandan da doğal yapısıyla cildi canlandırır ve arındırır. Mineralli suyun gücünü ve doğallığını bünyesinde barındırarak tüm dünyada dermatologların önerdiği bir marka haline gelen La roche posay, cilt kusurları kapatmaya yönelik BB kremi geliştirdi. Özellikle hassas ciltlerde kapatıcı gibi makyaj ürünlerinin olumsuz etkilerini bilen marka, doğal yapısıyla bu cilt tipine hitap eder. Hassas ciltlerde tonu eşitlerken, SPF 20 korumalı özelliğiyle ciltte harika bir koruyucu bariyer oluşturur. Ciltteki solgunluğu anında giderir, cildi canlı bir görünüme kavuşturur.  La roche posay hydreane BB kremin diğer bir özelliği ise hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olmasıdır. BB krem, cildi nemlendirir, içeriğindeki doğal pigmentleri cilde yayılarak renk tonunu eşitler ve cilde canlılık verir. BB krem makyaj fonu olarak ve günlük nemlendirici olarak kullanılma özelliğine sahiptir.

La Roche Posay HydreaneLa roche posay hydreane BB krem, açık ve orta renk tonu olmak üzere iki renge sahiptir ve kimyasal içermez. Günlük cilt bakımı için tüm özelliklere sahip olan  La roche posay hydreane BB krem, tüm gün kalıcıdır ve gün içerisinde tazelenme gerektirmez. BB krem, cilt rengini nötürleştirirken bir yandan da cildi besler, pürüzsüzleştirir. En büyük özelliği ise kapatıcı makyaj malzemelerinin aksine gece temizlenmemesi durumunda cilde herhangi bir yıpratıcı özelliğinin olmamasıdır.  La roche posay hydreane BB krem cilt kırışıklarını giderir, cildi güneşe karşı korur, yaşlanmayı engeller, sivilceli görünümü kapatırken bir yandan da iyileştirir, doğal bir biçimde cildi renklendirir ve cildi aydınlatır. Tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran  La roche posay hydreane BB krem ile tek bir ürünle birçok etki yaratılmıştır.  La roche posay hydreane BB krem cildi tüm gün boyunca nemlendirir, cilde nüfuz ederek doğal renk pigmentleri ile cilt tonunu iyileştirir, ince çizgileri kapatır, ciltte antiokidan etkisi yaratır ve ışıltı verir. 


Kaynakça:

http://www.dermokozmetik.com/La-Roche-Posay-Hydreane-BB-Cream-40-ml-Medium.html La roche posay markasının hydreane serisine bu sayfadan ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

http://www.laroche-posay.com.tr/%C3%BCr%C3%BCnler-bak%C4%B1mlar/Hydreane/Hassas-ve-Nemsiz-Cilt-r329.aspx La roche posay resmi internet sayfasından hydreane serisi hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir