Kategoriler
Genel

La Roche Posay Kerium Serisi İle Tüm Saç Problemlerine Kalıcı Çözüm

La Roche Posay KeriumSaçların güzelliğine gölge düşüren kepek problemini La roche posay kerium ds şampuan kısa sürede yok eder. Kepek bir saç derisi rahatsızlığıdır ve tedavi edilmesi gerekir. Kepek tedavisinde yoğun bakım sağlayan La roche posay kerium ds şampuan, saç derisini temizler ve kepeği kısa sürede saçtan uzaklaştırır. Saça yapışan kepeği ve tekrar eden yeni kepek oluşumunu önlemekte gerçekten oldukça başarılıdır. La roche posay kerium ds şampuan kullanımının ilk haftasından itibaren kepek oluşumunu engellerken, saçlara harika bir yumuşaklık verir. Kepeğin neden olduğu kaşıntıyı yok eder, saç derisini yatıştırır. Genelde 3 haftalık kullanımdan sonra kepeği tamamen yok eder. La roche posay kerium ds şampuan kepek tedavisinde haftada iki defa kullanılır. Şampuanın içerisinde bulunan LHA molekülleri kepeği ciltten soyar ve kepek sorununa kökten çözüm sunar. Saç dibine arındırıcı etki eden şampuan içerisinde buluna vitaminlerle de derideki gerginlik ve kaşıntıyı iyileştirmektedir.

Kimse saçlarını kaybetmekten hoşlanmaz. Özellikle bu durum sürekli hale gelmiş ise. Belirli periyotlarla saçların dökülmesi normalken sürekli ve artarak devam eden saç dökülmesi bir süre sonra saçta seyrelmeye ileri seviye de ise bölgesel kellik gibi problemlere yol açar. Bu nedenle özellikle dökülme eğilimi gösteren saçların bakımına çok önem verilmelidir. La roche posay kerium ac saç dökülmesine karşı etkili kür, saç dökülmesini öncelikle yavaşlatır sonrasında ise saç yapısını güçlendirerek dökülmeyi tamamen durdurmaktadır. La roche posay kerium ac kür, sadece bayanlar için değil erkekler için de kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Sprey formatına olan bu ürün yoğun saç dökülmesi probleminde 6 hafta içinde günde 1 defa uygulanır. Eğer dönemsel saç dökülmesi yaşanılıyorsa haftada 3 gün günde 1 defa kullanılmalıdır. İçerisinde bulunan madeccasoide molekülleri sayesinde saç dökülmesine neden olan tahrişi engeller, ayrıca bir diğer amınexıl maddesi ile saçı saran kolajen yapıyı güçlendirir. Böylece saçların deriye çok daha iyi tutunmasını sağlamaktadır. Normal saç döngüsünde günde ortalama 80 saç teli dökülebilmektedir. Bundan daha fazlası dökülüyorsa tedavi edilmesi gereken bir problem olduğu düşünülmelidir. La roche posay ürünleri arasında kerium ac şampuan saç dökülmesini engeller. Saç dökülmesini engelleyen bakım kürünü tamamlayıcı olarak kullanılmasında oldukça fayda vardır. Saç dökülmesi döngüsünü durdururken saçlara bakım yapan harika bir ürüdür. La roche posay kerium ac şampuan ıslak saça uygulanırken günlük kullanım için uygun bir üründür. Şampuanın içerisinde bulunan arginine ve B5 vitamin saç kökünü besler ve saç üretimini hızlandırır. Saçların yıkandığı musluk suyunun sertliği saçın yıpranmasına neden olabilmektedir.

La Roche Posay KeriumLa roche posay kerium doux extreme fizyolojik şampuan içerisinde bulunan termal su ile sert suyun saçları yıpratmasını engeller, saçları hafifletir ve mükemmel bir parlaklık verir. Özellikle hassas saç derisine sahip olan kişilerin rahatlıkla kullanabileceği extreme şampuan, günlük saç temizliği için idealdir. Sert suyun saçı matlaştırmasını engeller, saçın doğal ışıltısı ve yumuşaklığını yeniden kazanmasına yardımcı olur. La roche posay kerium şampuan tahrişe karşı saçı ve saç cildini korur.

Ciltte pullanma ve kırmızı lekecik sorunu varsa bu durum cilt yapısının zayıflamasına işaret eder. La roche posay kerium ds krem, cildin savunmasını güçlendirerek bu şikayetleri ortadan kaldıran iyi bir yüz bakım kremidir. La roche posay kerium ds krem, kızarma ve pullanma şikayetlerini tamamen ortadan kaldırır, cildin epidermal yapısını onarır. Biyoteknoloji kullanılarak oluşturulmuş olan bu ürün çinko içerir. Cildi rahatlatarak, cildin sebum seviyesinin düzenlenmesine yardımcı olur. Tüm şikayetlerin ortadan kalkması için ürünün en az 4 hafta kullanılması tavsiye edilmektedir. 


Kaynakça:

http://www.laroche-posay.com.tr/%C3%BCr%C3%BCnler-bak%C4%B1mlar/Kerium/Ya%C4%9Fl%C4%B1-ve-Kabuklanm%C4%B1%C5%9F-Deri-Seboreik-Dermatit-r326.aspx La roche posay markasının kerium serisi hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/La-Roche-Posay-Kerium-DS-sampuan-125-ml.html La roche posay markasının kerium serisi hakkındaki kapsamlı bilgilere bu sayfadan ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir