Kategoriler
Genel

La roche posay Serisi İle Göz Alıcı Saçlar

La Roche-PosaySaçlarda yaşanan kepekle problemi bir cilt hastalığıdır. Bu yaklaşımla birlikte tedaviye gidilmelidir. Kepek problemi kişinin görüntüsünü bozan ve rahatsız edici bir görüntüye sahip olmasına neden olan bir saç problemidir. Bu probleme karşı La Roche-Posay ds kepeğe karşı şampuan oldukça etkilidir. Yoğun kepek tedavisi sayesinde saç cildini iyileştirerek, saçları kökten uca besler. Saç derisini ilk kullanımda kepeklerden arındırırken, saç cildini besleyerek nemlendirir. La Roche-Posay ds kepeğe karşı etkili saç şampuanı kepekleri ciltten arındırır, saç tellerine bakım yapar. Sadece bir haftalık kullanımda yeni kepek oluşumunu engeller. Saç cildinin çok kuru olması kepek oluşumunu tetiklemektedir. Kuru saç cildi pul pul dökülmeye neden olur. Yeterli yağ üretimi olmadığı kuru saç derisinde ölü saç derisinin atılması hızlanır. Bu da kepeklenme adı verilen soruna neden olur. La Roche-Posay kepeğe karşı şampuan kuru saç derisini nemlendirerek, dökülmelerin önüne geçmektedir. Yağlı saçlarda da kepeklenme görülmektedir. Ayrıca kepeklenme saçlara kişiye rahatsızlık veren kaşıntıya sebep olur. La Roche-Posay şampuan rahatsızlık veren kaşıntıyı giderir, kişinin konforunu arttırır. Düzenli olarak üç hafta kullanımda kepeği saçtan tamamen giderir. Bir daha kepeklenme şikayetinin yaşanmasının önüne geçer. La Roche-Posay şampuan içinde bulunan LHA moleküllerinin saç derisine derinlemesine işlemesiyle kepekleri ciltten uzaklaştırır.

Arındırıcı etkisiyle La Roche-Posay şampuan saç cildini ferahlatır. Saç dökülmesi, saç kaybı zamanla saçların seyrekleşmesine, saç yoğunluğunun azalmasına neden olur. Bu durum saçların dolgunluğunu yitirmesine neden olur. Devam eden saç dökülmesi bölgesel dökülme, kellik gibi şikayetlere karşı La Roche-Posay kerium dökülme karşıtı ürün kullanılmalıdır. Bu ürün dökülmelerin yavaşlamasına, saç kökünün güçlenerek çok daha iyi tutunmasına yardımcı olur. La Roche-Posay kerium  saç bakım kürü, baylar içinde kullanıma uygun bir üründür. La Roche-Posay kerium saç bakım kürü sprey şeklindedir. Sadece bir buçuk ayda düzenli kullanım ile dökülmeleri tamamen durdurur. Bu zaman içinde haftada bir defa kullanılması yeterlidir. Sık dökülmelerin haricinde mevsimsel dökülmeler, gebelikten kaynaklanan kayıplar ve enfeksiyona bağlı dökülmelere karşı bu ürün kullanılmalıdır. La Roche-Posay saç bakım ürünleri ve şampuanları içinde bulunan B5 vitaminiyle birlikte arginin, saçların köklerini ve yeni saç oluşumunu sağlayan foliküllerin beslenmesine yardımcı olur. Sularda bulunan kireç saçların sertleşmesine ve saçların kurumasına neden olur. La Roche-Posay şampuan içinde bulunan termal su, kirecin saçlara olumsuz etkilerini giderir. Hassas saç cildine sahip olanlar da La Roche-Posay extreme ile saçların günlük bakımına yardımcı olur. Saçlarınızın sağlıklı, capcanlı ve ışıltılı görünmesi için bu ürünlerini düzenli kullanmalısınız. La Roche-Posay kerium saç bakım ürünleri ile mükemmel saç bakımına ilk adımı atabilirsiniz. Aşırı kuru ciltlerde yaşanan dökülmeler, kaşıntı, tahriş ve gerginliğin giderilmei için de La Roche-Posay krem kullanılmalıdır.

Düzenli olarak günlük bakımda kullanılabilecek olan bu ürün sayesinde canlı bir görünüme kavuşabilir, cildinizde yaşanan bölgesel kızarıklık ve ton farklılıklarını ortadan kaldırabilirsiniz. Cildin epidermisini güçlendiren, canlandıran, besleyen ve bakım yapan La Roche-Posay cilt bakım kremi, atopik ve egzama şikayeti yaşan kişiler için tedavi edici etkilere sahiptir. İçeriğinde bulunan çinko takviyesiyle La Roche-Posay krem, biyoteknoloji ürünüdür. Cildin yağ dengesini düzenler, sadece bir aylık kullanımda harika sonuçlar verir. Cildinize verdiğiniz önemi göstermek için ona doğal içerikli ürünlerle bakım yapmalısınız. La Roche-Posay ürünleri ile cilt güzelliğinizi koruyabilir, cilt kalitenizi arttırabilir ve cildinizi canlandırabilirsiniz. Aşırı hassas ciltlerde yaşanan cilt şikayetlerini ortadan kaldırır. Güzelliğin ve sağlığın tek adresi olan La Roche-Posay cilt bakım ürünlerine yetkili inernet ve diğer satış kanallarından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir