Kategoriler
Genel

La Roche Posay Toleriane Cilt Bakım ve Makyaj Serisi

La roche posay tolerianeLa roche posay toleriane serisi, tüm cilt tipleri düşünülerek oluşturulmuş özel ürünlerdir. Özellikle yağlı ciltlerin bakımına özen gösterilmesi gerekir. Aksi halde cilt problemleri oluşur. Bunun için geliştirilmiş La roche posay toleriane yüz temizleme jeli yağlı ve hassas ciltlerin günlük temizliğini ve bakımını yapar. Cildiniz hem yağlı hem de hassas bir yapıya sahipse bu ürünü tercih etmelisiniz. La roche posay toleriane  yüz temizleme jeli, cildi temizlerken aynı zamanda cildin elastikiyetini korur, cildi ölü hücrelerden temizler. Bu ürün günde iki defa fındık büyüklüğündeki miktar baz alınarak su ile köpürtülerek kullanılır. Yüz temizleme jeli içerisinde paraben, sabun ve parfüm bulunmaz, doğal bir üründür.

Yağlı ciltlerin görünümü parlaktır ve gözenekler açıktır. Bu durum gözeneklerin dolmasına neden olur. Böylece sivilce ve siyah noktalar bu ciltlerde sıkça görülen problemlerdir. Yağlı ciltlerin günlük temizliği ve bakımı düzenli olarak yapılmadığı takdirde bu tür sorunlarda devamlılık görülmektedir. La roche posay toleriane yüz temizleme jeli, cildin fazla yağını temizler ve düzenli kullanımda sivilce, siyah nokta ve akne problemlerini giderir.

Bağlı ciltler kadar normal ve karma ciltlerin de günlük bakımına özen gösterilmelidir. Böylece cildin doğal yapısı korunur. Karma ve normal ciltlere özel olarak geliştirilmiş La roche posay toleriane jel, ciltte etkin bir temizlik ve koruma sağlar. Ayrıca suda bulunan kirecin cilde zararlı etkilerini yok eden EDTA içerir. Gliserin içeren formülü ile hassasiyete karşı yüksek ölçüde koruma sağlamaktadır. Kuru ciltler için kullanılacak olan temizleme ürünleri için çok daha seçici davranılmalıdır. Çünkü ciltte yeteri kadar üretilmeyen sebum miktarı kullanılan yanlış ürünler sonucunda daha da azalabilir. Sonucunda da ciltte tahriş, kırışıklıklar ve matlaşma görülür. La roche posay toleriane dermo nettoyant yüz temizleme sütü bu sorun için geliştirilmiş harika bir üründür. Kuru ve hassas ciltlerin temizliğini yaparken aynı zamanda cildi nemlendirir. Ürünün en önemli özelliği cildin suyla temizlenmesini engeller. Suya dahi tepki veren ciltler için ideal bir üründür. Ürün bir pamuk yardımıyla cilde uygulanır. Yağlı ciltlerin temizliği sonrasında nemlendirilmesi gerekir. La roche posay toleriane fluid bakım kremi yağlı ve hassas ciltlerde yaşanan yanma ve kaşıntı rahatsızlıklarını giderir, cildi rahatlatır. La roche posay toleriane spa, normal ve karma ciltler için üretilmiş, içeriğinde termal su bulunan harika bir nemlendirici bakım ürünüdür.

La roche posay tolerianeKuru ciltler düzenli olarak nemlendirilmeli, bakımı ihmal edilmemelidir. La roche posay toleriane riche bakım kremi, kuru ciltlerin nem ihtiyacını karşılayan içeriğindeki termal mineraller barındıran bir üründür. Kuru ciltteki sebum üretimini destekler, cildin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Çok hassas ciltlerin bakımı çok daha zordur. Bunun için tamamen doğal ve cilde alerjik etki yapmayan ürünler kullanılmalıdır.  La roche posay toleriane ultra aşırı hassas ciltlerin günlük bakımına yardımcıdır, hassas cilt sıkıntılarını kısa sürede yok eder, cildi sakinleştirir ve ferahlatır.  La roche posay toleriane ultra, doğal formülü ile ciltteki alerjiye neden olan maddeleri temizler, yoğun yatıştırıcı etkileri bulunurken, içeriğinde kimyasal bulunmaz. Ultra hassas ciltlerde güvenle kullanılabilir. Hassas ciltlerin herhangi bir makyaj ürünü kullanması sonucunda kısa sürede ciltte şikayetler belirir. Bu nedenle kullanılacak olan ürünün doğal olması önemlidir.  La roche posay toleriane compact fondöten mineral desteği ile cilde zarar vermeden cilt tonunu dengeler ve cildin kusursuz görünmesini sağlar. Ciltteki parlak görünümü azaltırken, cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korur. 


Kaynakça:

http://www.laroche-posay.com.tr/%C3%BCr%C3%BCnler-bak%C4%B1mlar/Toleriane/Hassas-ve-Toleranss%C4%B1z-Cilt-r339.aspx La oche posay resmi web sayfasının toleriane serisi hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/la-roche-posay-toleriane-spa-krem-40-ml.html La roche posay markasının toleriane serisi hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir