Kategoriler
Genel

Tüm Ailenin İhtiyacı Tek Seride La Roche Posay Lipikar

La roche posay lipikarLa roche posay lipikar serisi, hassas ciltler için geliştirilmiş genel cilt temizliği ve bakım ürünleridir. Bebekler ve çocukların hassas cildine özel olarak üretilmiş La roche posay lipikar syndet jel, egzama eğilimli ve kuru ciltler nemlendirir. Ayrıca güvenli bir şekilde cilt temizliği sağlar.  La roche posay lipikar syndet jel, alerjik bünyelerde rahatlıkla kullanılabilecek doğallığa sahiptir. Bebek cildinin hassaslığına uyarlanmış formülü ile kaşıntı ve kızarıklık gibi cilt sıkıntılarını gideren jel, cildin bariyer yapısını yeniler ve güçlendirir. La roche posay lipikar jel cildi nazikçe temizlerken cildi rahatlatır. Islak cilde uygulanan jel, cildin elastikiyetinin de yenilenmesine oldukça faydalıdır. Vücut temizleme jelinde pareben ve parfüm bulunmaz. İçeriğinde bulunan doğal yağlar kuru ciltleri kireçli suyun olumsuz etkilerine karşı korur ve cildin Ph dengesiyle uyumludur.

Hassas ciltlere sahip yetişkin, bebek ve çocuklar için geliştirilmiş  La roche posay lipikar baume ap krem, uzun süreli cilt rahatlığı sağlarken cildi kaşıntıya karşı korur. Çocuk ve bebek cildinin hassaslığı göz önüne alınarak üretilen  La roche posay lipikar baume ap krem, cildi kullanıldığı anda rahatlatmaktadır. Cilt temizlendikten sonra günde 1 defa cilde sürülerek kullanılır. Böylece kaşıntı ve hassaslık gibi cilt rahatsızlığı gün içerisinde önlenmiş olur. Aşırı kuru ciltlerde cildin koruyucu yapısı görevini yapamadığından ciltte alerjiye neden olan maddeler cilde işler ve ciltte batma, kaşıntı gibi rahatsızlıklar oluşur. Bu kaşıntılar bir süre sonra ciltte çok daha büyük problemlere neden olur.  La roche posay lipikar ap krem cildi sağlığına kavuşturmaya yardımcı olmaktadır. Özellikle cildin koruyucu bariyerini yeniler ve cilt rahatsızlıklarını yok eder. Cildi yeniler ve sağlığına kavuşturur. Banyo sonrasında cildin rahatlatılması ve nemlendirilmesi hassas ve çocuk ciltleri için önemlidir.  La roche posay lipikar oil vücut yıkama yağı, cildin suyun kurutma etkisine karşı koruyucu etkiye sahiptir. Banyo sonrasında cildi rahatlatır ve ciltte yenilenmeye yardımcı olur. Duştan sonra cilde uygulanabileceği gibi bebek ve çocuklar için duş suyuna eklenerek de kullanılabilir.

Lipikar serisinin en yeni üyelerinden biri olan Xerand el bakım kremi, tahriş olmuş el cildini yeniler. Kış aylarında soğuk havaya maruz kalan eller çabuk kurur ve çatlar. Gerekli nemlendirme desteği verilmediği takdirde ellerde kaşıntı ve döküntü oluşur.  La roche posay lipikar el bakım kremi harika bir şekilde el cildine bakım yaparak cildi olumsuz etkilerden korur. Lipikar serisi vücut bakım ürünlerinden bir diğeri ise  La roche posay lipikar syndet yüz ve vücut temizleyici jeldir. Bebek ve çocuk ciltlerine duyarlı olarak tasarlanmış ürün yetişkinler için de ideal bir cilt temizleyicidir. Özellikle çok kuru ciltlerin temizliği için mükemmel olan bu ürün tüm cilt yüzeyine uygulanabilen ender temizlik jellerinden biridir. Aşırı kuru ciltlerin nemlendirilmesi için doğal olarak üretilmiş  La roche posay lipikar baume ap ve bakım yağı kuru ciltlerin hassasiyetini giderir.

La roche posay lipikarKuru ciltlerin nemlenmesini sağlayan La roche posay lipikar lait, paraben içermeyen vücut sütü harika bir nemlendirme sağlamaktadır. Kuru ciltler için geliştirilmiş vücut sütü olan La roche posay lipikar lait, cildi dış etkenlere karşı korunmaktadır. Kuru ciltlerin yıpranmış koruyucu bariyerini yeniler, güçlendirir ve gerginliğini giderir. Kuru ciltlerin en alt tabakasına kadar işleyen formülüyle cildin esnekliğini ve doğallığını yeniden sağlar. Lipikar serisinin el bakım ürünlerinden biri olan  La roche posay lipikar xerand el bakım kremi, farklı nedenlerden dolayı yıpranan ve esnekliğini kaybeden el cildinin sıkılaşmasını sağlar ve cildi onarır. Harika eller için  La roche posay lipikar xerand el bakım kremini tercih ediniz. 


Kaynakça:

http://www.laroche-posay.com.tr/%C3%BCr%C3%BCnler-bak%C4%B1mlar/Lipikar/Kuru-ve-%C3%87ok-Kuru-Cilt-r324.aspx La roche posay markasının lipikar serisi hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşarak; bilgi edinebilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/La-Roche-Posay-Lipikar-Huile-Lavante-400-ml.html La roche posay markasının lipikar serisi hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir